Ta strona korzysta z plików cookies. Możecie Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies zmieniając ustawienia przeglądarki.

Warsztat samochodowy Augustyniak
 • Warsztat samochodowy Pruszków
 • Mechanik samochodowy Pruszków
 • Warsztat Pruszków
 • Mechanik Pruszków
 • Naprawa samochodów Pruszków
 • Warsztat Samochodowy Augustyniak Perfect Service Pruszków

  tel. 728-88-88, 602-359-828

  Zapraszamy na przegldy instalacji gazowych LPG

  O FIRMIE

  OFERTA

    » MECHANIKA
    » ELEKTRONIKA
    » KLIMATYZACJA
    » INSTALACJE GAZOWE
  NASZ WARSZTAT

  NASZE REALIZACJE

  KONTAKT

  MAPA DOJAZDOWA

  holowanie Pruszków

  Warsztat samochodowy Augustyniak

  Jesteśmy jedną z najdłużej działających na lokalnym rynku firm zajmujących się naprawą Państwa pojazdów. Nasze relacje budujemy na uczciwości i długotrwałej współpracy, co pozwoliło nam zyskać zaufanie szerokiej grupy klientów.


  Od 2006 roku wykonujemy naprawy w nowoczesnym budynku stworzonym na podstawie wieloletnich doświadczeń. Modernizacja ta pociągnęła za sobą zakup specjalistycznego wyposażenia, które regularnie unowocześniamy, aby pozostać liderem lokalnego rynku.


  Obecnie działamy w trzech płaszczyznach: mechanika samochodowa, obsługa i naprawa klimatyzacji oraz elektronika samochodowa. Nasze naprawy poparte są bogatą wiedzą techniczną, którą regularnie rozwijamy na szkoleniach i kursach renomowanych polskich i światowych firm z branży motoryzacyjnej.


  Nasze usługi dedykujemy zarówno klientom indywidualnym jak i firmom z rozbudowanymi flotami pojazdów. Naszą dewizą jest wysoka jakość oferowanych usług i jak najlepsze zaspokojenie potrzeb klienta przy konkurencyjnych cenach.


  Zapraszamy!  Certyfikaty

  Warsztat samochodowy, mechanik samochodowy Pruszków, Piastów, Brwinów, Komorów, Nowa Wieś

  Warsztat samochodowy Augustyniak
  projektowanie stron www

  Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function split() in /txt/zdzis.txt:6 Stack trace: #0 /index.php(209): include() #1 {main} thrown in /txt/zdzis.txt on line 6